تیم مدیرMBA با هدف ارائه اطلاعات و خدمات تخصصی و به روز در زمینه تجارت و بازرگانی، راه اندازی کسب و کار اینترنتی، اصول مذاکره، موفقیت در کسب و کار، مهارت های استخدام، مهارت های منشی گری ایجاد شده است.

امیدواریم  مدیرMBA بستری هرچند کوچک فراهم کند که مردم و بخصوص جوانان عزیز کشورمان بتوانند با استفاده از خدمات آن، تحولی در کسب و کار خود ایجاد نمایند.

ارائه راهکارهای مبتنی بر تجربه کارشناسان مدیر ام بی ای و کاربران سایت برای بهبود کسب و کار که بیشتر بر پایه اینترنت است، نقطه قوت مدیر ام بی ای می باشد. ما سعی کرده ایم تا حد امکان در آموزش ها از مطالب تئوری و انگیزشی کاذب خودداری کنیم و بیشتر مخاطب را با واقعیت های کسب و کار آشنا کنیم.

بسیاری از افراد بدون اطلاع از مسیر کسب و کار و کارآفرینی، شروع به کار می کنند و در میانه مسیر با چالش های بسیاری مواجه می شوند که در صورت عدم وجود یک راهنمای مناسب در این راه سردرگم شده و با ضرر و زیان کارشان متوقف می شود.

مدیر ام بی ای با شناخت چالش ها و مشکلات مسیر راه اندازی تجارت و کسب و کار (بر پایه اینترنت)، نقشه راه را مشخص می کند و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار و تجارت خود را دارند و یا می خواهند آن را گسترش دهند، با دید باز این کار را انجام دهند تا با توکل به خدا، به بهترین نحو در کسب و کارشان موفق شوند.