[vc_row][vc_column][vc_column_text]یکی از مهمترین ابزارهای بازرگانی خارجی که تمام افرادی که در این حوزه فعالیت دارند بلااستثناء باید به آن تسلط کامل داشته باشند، مکاتبات بازرگانی است.

مکاتبات بازرگانی مهارتی است که یک بازرگان، خواه مدیر بازرگانی یا کارشناس بازرگانی، خواه مترجم یا تاجر از مراحل اولیه یعنی سورسینگ و گرفتن پرفورما تا ترخیص کالا از گمرک به آن نیاز دارد.

ما در فصل مکاتبات بازرگانی از روی کتاب اشلی آموزش می دهیم. این کتاب تخصصی ترین کتاب در زمینه مکاتبات بازرگانی خارجی و از انتشارات دانشگاه آکسفورد است. خط به خط پیش می رویم و قدم به قدم با نکات طلایی مکاتبات بازرگانی آشنا می شویم.در قسمت های مختلف کتاب نکات زیادی وجود دارد که سر هر نکته، از بحث کتاب خارج می شویم و به آن نکات به صورت جامع و کامل می پردازیم.

همچنین با توجه به نیاز کاربران، نمونه های واقعی مکاتبات بازرگانی را در اختیار شما قرار می دهیم. این درس ها و نمونه مکاتبات بصورت هفتگی بروز می شود. لذا در صورتی که به این مباحث علاقمندید، پیشنها می کنیم زمانی را اختصاص دهید و به سایت مدیر ام بی ای سر بزنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][news_list title=”مکاتبات بازرگانی” image_size=”big” display=”category” category=”416″ hc_title=”” count=”10″][/vc_column][/vc_row]