مراحل صادرات کالا در ایران

مراحل صادرات کالا

با توجه به درخواست های مکرر کاربران سایت مبنی بر آموزش مراحل صادرات کالا، تیم مدیر ام بی ای این فیلم آموزشی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد.

مزایای صادرات کالا

از مزایای صادرات می توان به افزایش مقیاس تولید و کاهش قیمت تمام شده برای تولید کننده اشاره کرد. به این ترتیب تولید کننده می تواند در بازارهای بین المللی با دیگر تولدی کنندگان در کشورهای دیگر رقابت کند. همچنین تولید کننده مجبور است کیفیت محصولات خود را افزایش دهد. برای افزایش کیفیت محصول باید سطح علمی کارکنان خود را افزایش دهد. در غیر این صورت رقابت در بازارهای صادراتی غیر ممکن خواهد بود. بنابراین تولید تسلط به مراحل صادرات کالا در ایران امری ضروری محسوب می شود.

مراحل صادرات کالا

درباره فیلم آموزشی «مراحل صادرات کالا در ایران»

در فیلم آموزشی مراحل صادرات کالا قدم به قدم با هم پیش می رویم. از ابتدایی ترین مرحله یعنی نحوه پیدا کردن مشتری تا آخرین مرحله یعنی عبور کامیون از مرز را به شما آموزش خواهیم داد.

سمینارهای بسیاری در حوزه صادرات و مراحل صادرات کالا در ایران برگزار می شود. در وازرت بازرگانی، سازمان توسعه تجارت، اتاق بازرگانی. همچنین درخواست های زیادی در مبنی بر ارائه آموزش های مرتبط با صادارت برای ما ارسال می شود. این جای  بسی خوشحالی دارد. چراکه این نشان دهنده گرایش فعالان حوزه تجارت به صادرات و بازاریابی صادراتی است.

اهداف ما در آینده

از این پس سعی می کنیم آموزش های بیشتری در مورد صادرات و مراحل صادرات کالا در ایران در سایت قرار دهیم. این آموزش ها برگرفته از تجربیات کارشناسان مدیر ام بی ای است. برگرفته از کارگاه ها و سمینارهای برگزار شده معتبر است.

در این فیلم آموزشی تمام مراحل صادرات کالا به ایران را طی ۲۶ مرحله به شما آموزش می دهیم.

سرفصلی برای مراحل صادرات کالا در ایران در نظر گرفته نشده. طی ۲۶ مرحله اصول و مراحل استاندارد صادرات کالا را به شما آموزش می دهیم.

مراحل صادرات کالا

۲۵ دقیقه فیلم آموزشی + فایل صوتی + جزوه آموزشی

 

پس از دیدن فیلم آموزشی «مراحل صادرات کالا در ایران» با این موارد آشنا خواهید شد:
مراحل استاندارد صادرات کالا که باید توسط صادرکننده انجام شود
وظایف فروشنده و خریدار در طی فرایند صادرات
راهکارهای مهم برای تسهیل در امر صادرات برای صادر کننده

One thought on “مراحل صادرات کالا در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *