[vc_row][vc_column][vc_column_text]در بخش آموزش صادارت، تمام آموزش هایی که شما به عنوان یک صادرکننده نیاز خواهید داشت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

با توجه به بازخوردهایی که از کاربران سایت بصورت گفتگوی حضوری، یا تلفنی و یا ایمیلی گرفته ایم، به این نتیجه رسیده ایم که فعالیت های صادراتی در ایران به سرعت در حال رشد است. درخواست هایی که از ما برای آموزش صادرات می شود هر روز بیشتر می شود.

از این رو تیم مدیر ام بی ای تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا بتواند بهترین و کاربردی ترین مطالب را در حوزه آموزش صادرات و بازاریابی صادراتی در اختیار کاربران علاقمند به این حوزه قرار دهد.

آموزش صادرات، اولین مرحله برای ورود به دنیای صادرات کالا است. برخلاف تصور عموم، صادرات کالا نیازمند کسب علم و تجربه است. در صورتی که صادرکننده، آموزش های لازم را برای صادرات کالا دیده باشد، نسبت به رقبای خود با اختلاف زیادی موفق تر عمل خواهد کرد.

آموزش هایی که در این بخش از آموزش صادرات قرار می گیرد، بر گرفته از سمینارهای برگزار شده ارزشمند در حوزه صادرات، کارگاه ها و کلاس های برگزار شده در سازمان توسعه تجارت، گفتگو با کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه صادرات است، سمینارهای مرتبط با صادرات در وزارت بازرگانی، کارگاه ها و سمینار های اتاق بازرگانی است.

همچنین بعضی از درس های مربوط به آموزش صاردات ممکن است با درس های مربوط به ورادات یکسان باشد. مثلا اسناد حمل یا اصطلاحات اینکوترمز، آموزش های مربوط به روش های پرداخت بین المللی، برای تمام افرادی که در حوزه بازرگانی خارجی فعالیت می کنند نیاز است.

درس های مربوط به آموزش صادرات بصورت هفتگی بروز می شوند. لذا در صورتی که قصد فعالیت در حورزه صادرات و بازاریابی صادراتی را دارید، پیشنهاد می کنیم به سایت مدیر ام بی ای سر بزنید و از مطالب جدید استفاده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][news_list title=”آموزش صادرات” image_size=”big” display=”category” category=”369″ hc_title=”” count=”10″][/vc_column][/vc_row]